Akce

NAROZENINY SLAVÍ:

29.4. Bitomský Radek

2.5. Imrich Martin

13.5. Krečmer Lukáš

29.5. Kurka Libor

21.6. Tomíček Michal

30.6. Chudoba René

21.7. Hanzlík Václav

22.8. Harasim Kamil

17.10. Sebrala Martin

18.10. Kašný Jan

27.10. Slaný Gabriel

SOBOTA 22.2.2014

V sobotu 22.2.2014 jsme udělali další krok k zlepšení vztahů mezi námi hokejkami a fandy . Konal se 2. ročník našich tanečků a podle svědectví zůčastněných se to opravdu povedlo. Musím uznat , že hudba byla perfektní , Pizza ůžasná a atmosféra a hosté jedineční. V letošním ročníku vystoupili jako hosté naše Mažoretky ze Štěpánkovic a podle ohlasu mělo vystopupení vysokou úroveň. Celou akci se na parketu pořád křepčilo a to je účel. Po půlnoci konečně došlo na rozdělení dárečku a všechny dary našli svého adresáta. Po tomto porcování nás opustilo jen pár lidí a zbytek pokračoval ve vlňění. Zábava jela až do samého rána a poslední opouštěli tuto loď po páte hodině ranní.

Příští ročník se doufám uskuteční za podpory našeho sponzora opět na stejném místě a budeme schopní si všichni říct , že akce se opět povedla .

SOBOTA 21.12.2013 “ VÁNOČNÍ FINSKÁ REALLY „

V sobotu 21.12.2013 jsme uspořádali již druhý ročník “ VÁNOČNÍ FINSKÉ REALLY“ , která se konala na ZS Kravaře ve spolupráci s OÚ Štěpánkovice. Na akci se sešli Hokejky a Fanclub a co bylo překvapením , tak přijeli další nadšenci bruslení a pohybu ze Štěpánkovic. Mám dojem , že akce konečně měla smysl a splnila to co se od ní očekává tzn: podpora amaterského hokeje ve Štěpánkovicích a před svátky si trochu užít pohybu. Na ledě se prohánělo cca 90 bruslařů a mimo plochu fandilo a podporovalo asi dalších 20 lidí. Na této akci se také podávali pochutiny z domácí produkce a bylo zajištěno občerstvení nejen pro dospělé , ale také pro přítomné děti.

Doufám , že tato akce už dostala kořeny a bude se jen rozšířovat a nabízet další potencionální talenty pro hokej.

PONDĚLÍ 14.10.2013 “ NAROZENINY ZDENĚK „

V pátek 11.10.2013 jsme se konečně sešli v nové sezóně a to hned na narozeninové párty v Kobeřicich , kde oslavenec Zdeněk slavil svých dožitých 26 let. Nový Animační programátor Karel zajistil MHD z PALECITY do KOBER , ale na nástupišti zjistil , že jede sám. Trochu ho to vyděsilo , ale neskládal zbraně a dobře věděl , že tvrdé jádro HC se nějakým způsobem dostaví. Na domluvenou hodinu v Kobrách jich bylo jako šafránu , ale pomalu se to začalo sjíždět až na konec nás bylo asi 10 hokejek a zábava mohla začít. Náš oslavenec objetoval bečku piva , ale samozřejmě u piva nezůstalo a bylo potřeba to nějak zahustit. Někteří členové měli druhý den svě povinnosti a museli tuto zábavu před půlnoci opustit , ale to nejtvrdší jádro pokračovalo v zábavě až do rána.

UTERÝ 18.6.2013 “ HOCKEY TALENT ACADEMY 2013 „

http://www.hcstepankovice.cz/wp-content/uploads/2013/06/HOCKEY-TALENT-ACADEMY-2013.docx

PONDĚLÍ 13.5.2013 “ UKONČENÍ SEZÓNY „

V sobotu 11.5.2013 proběhla akce “ UKONČENÍ SEZÓNY “ v naší domovské restauraci U Hoňka. Na akci se dotavilo 19 hokejek + trenér a 4 ks Fanclubu. Akce začala krátkou schůzi , kde se projednali organizační záležitosti klubu. Bylo odsouhlašeno nové vedení klubu a byli ocenění nejlepší hráči. Akce potom pokračovala volnou zábavou. Musím říct , že kanec na rožni byl výborný a pivo teklo proudem. Všichni se bavili do pozdních večerních hodin a někteří až do rána.

http://www.hcstepankovice.cz/wp-content/uploads/2013/10/Ukončení-sezóny.docx

PONDĚLÍ 29.4.2013 “ ODHALENÍ 3 – ZAHÁJENÍ PLAVECKÉ SEZÓNY U VÁCLAVA „

Ve čtvrtek 25.4.2013 proběhla akce “ ODHALENÍ 3 – ZAHÁJENÍ PLAVECKÉ SEZÓNY U VÁCLAVA “ na kterou se dostavilo 17 hokejek a FANCLUB. Bylo připraveno pivečko a stejky a hlavně si všichni donesli dobrou náladu. Akce ze začátku probíhala standartně a postupem času se osazenstvo začalo dělit na ty co všem rozumí a potom na ty co už nerozumí ničemu. Někdy kolem 24 hodiny se jeden člen týmu rozhodl , že se pokusí zlepšit v řízení dopravních prostředků a podařilo se mu nastartovat Václavovou sekačku a vyrazil do čtvrteční noci. Jeho pokus o únik se podařil a proto někteří obyvatelé vesnice měli pocit , že Zemědělské družstvo se rozhodlo něco v noci ještě zasít. Někteří si také mysleli , že opět lítá vrtulník a někoho hledají. Po 1 hodině ranní se torzo dohodlo , že musí prubnout Václavovou saunu a proto sauna která má oběm 4 lidi polkla těch lidí asi 8. Vše dopadlo dobře a myslím , že se všichni dobře bavili.

PONDĚLÍ 25.2.2013 “ 2RZ PIZZA PÁRTY ( ODHALENÍ KOBEŘICE )

V sobotu 23.2.2013 proběhla akce „2RZ PIZZA PÁRTY ( ODHALENÍ KOBEŘICE ) které se zůčastnilo 19 hokejek a FANKLUBU. Při této akci byl odhalen další plakát a tentokrát ne ve Štěpánkovicich na základně , ale v Kobeřicích v klubu Bunkr. Mám dojem , že tyto akce se zakořenily a účastní se jich více hokejek a členů FANKLUBU. Akce probíhala standartně kdy pivo teklo proudem a naše 26 připravila výbornou pizzu. Kolem půlnoci se většina hostů odebrala do svých domovů a samozřejmě někteří ještě pokračovali dál v zábavě.

PONDĚLÍ 4.2.2013 “ 1 SPORTOVNÍ DISCO PLES „

V sobotu 2.2.2013 proběhl „ 1 SPORTOVNÍ DISCO PLES „ ve Štěpánkovicích a musím říct , že se hodně povedl . Podařilo se naplnit sál a doufám , že se všem líbilo. Akce probíhal podle plánu a hned na začátku bylo povedené vystoupení skupiny SESTRY V AKCI kde první část tohoto vystoupení provedli v našich dresech a ukázali , že nejsme nějací Rybnikáři??? Akce měla tempo na tanečním parketě a o půl noci proběhla tombola kde  50 cen  našlo svého majitele. Po tombole akce pokračovala ve stejném tempu a kolem 2 hodin ráno se část hostů odebrala do svých domovů. Hudba do nás stále pumpovala další a další písničky a zbytek hostů vůbec nekoukalo na hodinky . Kolem 4 hodiny ranní zůstalo na sále jen tvrdé jádro , které se nechtělo smířit s tím , že by se akce měla pomalu chýlit ke svému konci. V tu dobu na parketě pořád křepčilo asi 20 hostů a hudba také nebyla k utahání . Kolem 6 hodiny ranní  to torzo, které na akci vydrželo zjistilo , že bychom mohli tento ples ukončit a odebrat se do svých domovů.

PONDĚLÍ 14.1.2013  „ ODHALENÍ „ 

V sobotu 12.1.2013 se uskutečnila akce “ ODHALENÍ “ a musím říct , že byla v hojném počtu i za účastí našeho FANCLUBU. Akce přinesla odhalení dresů a plakátu v našem domovském sídle restauraci U HOŃKA . Spousta členů vydržela do večerních hodin a hrstka těch skalních do hodin ranních. Akce přinesla oživení naši domovské restaurace a byla hlavně za účelem vytvoření restauračního koutku HC ŠTĚPÁNKOVICE. Někteří členové si budou útržky z této akce skládat ještě celý týden.

PONDĚLÍ 2.1.2013  “ VÁNOČNÍ FINSKÁ REALLY „

Vánoční Finská really se do posledního detailu podařila . Musím uznat ,že jsem vůbec nečekal takovou účast a poděkovat všem, kteří se na této akci podíleli. Chci také poděkovat Vám hokejkám , že jste dodrželi účast a podařilo se nafotit mnoho hezkých fotek. Dále chci poděkovat sponzorům jak za účast , tak za to že se tato akce mohla konat. Nemohu zapomenout poděkovat všem příznivcům, rodinám atd , že se této akce zůčastnili a doufám že se všem líbilo. Fotky z této akce budu ještě dneska publikovat na nějakém webu a včas Vás upozorním kde je najdete a můžete si je stáhnout podle libosti.

Trenér OO

PONDĚLÍ 17.12.2012 “ 1RZ PIZZA PÁRTY“ ( ŠUTR COBRA )

V pátek 14.12.2012 jsme ukončili letošní rok pěknou Pizza párty ,které se zúčastnilo 12 hokejek. Pěkně jsme poseděli , pizza od Zdeňka byla výborná a zábava běžela dle standartu. Některé hokejky se kolem půlnoci odebrali do svých domovů a ostatní pokračovali v zábavě v Clubu COBRA dle svého uvážení. Netuším jak všichni dopadli, ale pokusím se zjistit podrobnosti .

PONDĚLÍ 12.11.2012 “ TOUR PIČ PIT „

V sobotu se uskutečnila plánovaná akce a předpokládám , že se podařila. Při této sešlosti nešlo jen o to jak se pobavit , ale také probrat klubové záležitosti ( píšu v sekci aktualita 03 ). Jídlo bylo asi dobré , protože nic nezbylo. Nápoje byla tradice a to od piva k Finské rely. Musím také podotknout , že sponzor vložil dobrou meruňku která také nezbyla. Po půlnoci se zralé jádro odebralo do Pičince kde se část členů oddávala svým tanečním kreacím. Na místě se rozhodlo , že část osazenstva se pokusí prorazit do Koruny v Opavě. Na místě zjistili , že si moc nepomohli tak po půl hodině se jelo zpět do Pičince a část domů. Jak dopadli členové kteří měli neskutečnou výdrž v tančení jsem se do této chvíle nedozvěděl a možná ani  vědět nechci. Ještě dnes vložím do sekce Galerie fotky jak z utkání tak z večerní akce.

Bude určitě přínosem když se těchto akcí bude účastnit více členů

Dne 6.10.2012  v 18,00 hod jsme uspořádali ( seznamovací večírek ) v restauraci U Hoňka za účastí sponzora.

Tento večírek se nesl ve znamení odsouhašení návrhu nových dresů a seznámení s novým sponzorem. Celý večer se odehrál v salónku zmíněne restaurace , kde byl nachystán TATARÁK ( výborny , jen já ho neměl ) a obsluha výborná.Někteří členové se poté odebrali pokračovat v zábavě a ten zbytek pěkně domů. Byl bych rád , kdyby se těchto akci zůčastnilo více členů na utužení vztahů.

Trenér 00